Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general memorie fiscala casa de marcat nefolosita
Discuție deschisă în Contabilitate în general

memorie fiscala casa de marcat nefolosita

am avut o firma care a trebuit inchisa si am primit de la finante o instiintare ca trebuie sa duc memoria fiscala la ei a casei de marcat ,caci pare inanctiva.
ce trebuie sa fac din cate stiu sunt niste costuri pentru a scoate memoria fiscala si nu prea detin banuti momentan ,mentionez ca am termen limita.casa de marcat nu a mai fost folosita:(
Memoria fiscala folosita sau nu trebuie depusa la fisc. Nu sunt costuri atat de mari.