Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Model de act constitutiv pentru magazin online
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Model de act constitutiv pentru magazin online

Buna ziua si numai bine de la mine!

Aveti cumva sa-mi dati si mie va rog un model de act constitutiv pentru afaceri pe internet, magazin online? Eu am un act constitutiv din anul 2002, nu stiu daca se poate aplica acelasi pentru orice domeniu?
Va multumesc, fericire si bani tuturor!

=D>
Gasiti model de act pe site-ul ONRC. : [ link extern ]
Trebuie doar sa inscrieti codul care va intereseaza - eventual ca si activitate principala - 4791 si ca obiecte secundare altele care va intereseaza.
Multumesc frumos, domnule sad.