Forum Discuţii juridice Executare silită investire formula exec
Discuție deschisă în Executare silită

investire formula exec

In cererea de investire cu formula exec.trec si legalizarea sau se face separat?
Lg 146/97 prevde taxa de 4 ron si timbru de 0.15...mai sunt si alte taxe?
Buna ziua,

solicitati in aceeasi cerere atat legalizarea cat si investirea.
Veti achita atat taxa de legalizare cat si cea de investire.

av. Boncu