Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... obligatii fiscale decla 1 iulie 2012
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

obligatii fiscale decla 1 iulie 2012

presedintele asociatiei de proprietari angajat pe baza de contract de mandat ce oligatii fiscale are de la 1 iulie 2012 daca este angajat si la alta firma pe baza de contract individual de munca pe perioada nedeterminata sau este pensionar
www.avocatnet.ro/UserFiles/a...
www.avocatnet.ro/content/art...
Pentru alte clarificari parcurgeti subiectele similare de pe sectiunea asociatii de proprietari
multumesc frumos dar nu am gasit nimic similar valabil de la 1 iulie si mai ales pentru angajatii care lucreaza si cu cim.
Daca obtine venituri ca salariat si aduce dovada in acest sens (adeverinta sau declaratie pe proprie raspundere), nu se datoreaza C.A.S.