Forum Discuţii juridice Proprietate industrială şi ... Examinare pe fond la înregistrare marcã naþionalã
Discuție deschisă în Proprietate industrială şi intelectuală. Adică mărci, invenţii, drept de autor şi altele

Examinare pe fond la înregistrare marcã naþionalã

buna ziua, la examinarea de fond la inregistrarea unei marci nationala, OSIM analizeaza numai motivele absolute sau si pe cele relative?
multumesc frumos pentru raspuns!
va multumesc mult pt clarificari!