Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna seara- credit neachitat
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna seara- credit neachitat

am si eu o intrebare,imi puteti spune si mie cum se inchide un cont de credit bancar deoarece sa ajuns la poprire un executor face poprire la acel credit daca se achita unde trebuie mers pentru a se inchide acel cont la banca sau la executor cine face inchiderea,cui se adreseza ?va multumesc
contul de credit se inchide prin achitarea CREDITULUI. in azul in care ati ajuns in faza de executare silita , discutati cu executorul.