Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... alternative la contractul individual de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

alternative la contractul individual de munca

buza ziua , as dori sa va intreb ce alternative am la contractul individual de munca , care e mai rentabil pentru mine si pentru angajator, pfa? sau conventia civila ? , mentionez ca de meserie sunt contabil
Depinde si din ce punct de vedere doriti sa aflati avantajele si dezavantajele ...