Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... autorizatie comercializare ingrasamant
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

autorizatie comercializare ingrasamant

Buna ziua! As dori sa stiu daca imi trebuie vre-o autorizatie pentru a comercializa ingrasamant(azotat de amoniu).Il cumpar de la o firma distribuitoare si il vand mai departe la magazine (pentru revanzare). Va multumesc!
Inteleg ca Dvs. sunteti un intermediar.
In cazul in care marfa nu "sta" la Dvs., este suficient sa obtineti de la ORC certificatul constatator pentru activitati care se desfasoara la beneficiari si/sau in afara sediilor proprii.
~ Conținut șters la cerere ~
multumesc mult!
dar daca imi fac un depozit si marfa sta la mine (depozit cu vanzare)?
~ Conținut șters la cerere ~