Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... intretinerea
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

intretinerea

cum se calculeaza intretinerea la bloc?
In functie de consumul individual, de cota-parte indiviza si de numarul de persoane care locuiesc in condominiu.
In conformitate cu dispozitiile Legii nr 230/2007 si a normelor acesteia de aplicare HG nr 1588/2007,in raport de numarul de persoane ,de consumul acestora si de cota parte indiviza detinuta