Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Care este procedura de anulare a stampilei?
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Care este procedura de anulare a stampilei?

Buna dimineata. Va rog sa ma ajutati....am de anulat o stampila a institutiei si doresc sa aflu procedura care trebuie urmata pentru aceasta. Va multumesc

Anulare in ce sens? Sa anulati un act care are stampila institutiei dvs. pe el sau doriti sa casati o stampila cu totul? In cazul din urma intocmiti un proces verbal cu 2 martori de distrugere a stampilei.