Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... PARTAJUL
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

PARTAJUL

cam cat ma costa un partaj facut la notar facut de comun acord tinand cont ca avem un apartament 3 camere confort 1 si mama are dreptul de a locui intr o camera
(consemnat si in contractul de vanzare cumparare)?!! multumesc anticipat
multumesc pentru ajutor!