Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... arhivare documente, corespondenta
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

arhivare documente, corespondenta

As dori sa stiu baza legala de arhivare , indosariere a documentelor contabile, corspondentei interne si externe...acest lucru imi trebuie pentru documentele din 2008....multumesc anticipat
Legea nr. 135/2007, legea privind arhivarea documentelor in forma electronica
aceasta lege se refera numai la arhivare in format electronic? m-ar interesa si manual
Legea 16/1996