avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 975 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... arhivare documente, corespondenta
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

arhivare documente, corespondenta

As dori sa stiu baza legala de arhivare , indosariere a documentelor contabile, corspondentei interne si externe...acest lucru imi trebuie pentru documentele din 2008....multumesc anticipat
Cel mai recent răspuns: Smart Contab Expert S.R.L. , Contabil 21:26, 18 Ianuarie 2009
Legea nr. 135/2007, legea privind arhivarea documentelor in forma electronica
aceasta lege se refera numai la arhivare in format electronic? m-ar interesa si manual
Legea 16/1996

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Se pot inlocui avizele de marfa pe hartie cu documente electronice? anmdumitrache anmdumitrache Buna ziua. Se pot inlocui avizele de marfa pe hartie cu documente electronice, astfel incat la un eventual control al diferitelor entitati de control pe ... (vezi toată discuția)
Arhivare si casare documentele farmacie circuit inchis cassy975 cassy975 Buna ziua, numele meu este Popa Cassandra si sunt farmacist in cadrul farmaciei IUBCV CC ILIESCU. Intrebarea mea este despre termenul de arhivare al ... (vezi toată discuția)
Pot tine nir-urile si fisele de magazie doar in programul de gestiune? Eusebiu85 Eusebiu85 Buna ziua, 1. Pot tine NIR-urile si fisele de magazie doar in programul de gestiune? 2. Cand imi recomandati sa le listez si sa le semnez? Va multumesc! (vezi toată discuția)