Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale cum sa devin organizator de nunti
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

cum sa devin organizator de nunti

doresc sa ma interesez ca acte si unde trebuie depuse pentru a deveni organizator de evenimente(botez, nunta ) de la A la Z tot tacamul???
Ma interesez pentru o cunostinta care doreste sa porneasca o afacere in acest domeniu.
Credeti ca merita in aceasta criza
Oricat de mare ar fi criza, evenimentele pe care le evocati au loc in viata oamenilor si de multe ori este nevoie de un specialist, ,, maestru de ceremonii"...Va recomand sa va infiintati o intreprindere individuala care sa aiba ca obiect de activitate principal 9329 - Alte activitati recreative si distractive n.c.a. Detalii infiintare II aici: [ link extern ]