Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Casatorie intre cetatean roman Si britanic in uk
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Casatorie intre cetatean roman Si britanic in uk

Va rog, stie cineva daca in urma casatoriei cu cetatean britanic, eu fiind romanca, obtin dreptul de munca in uk, casatoria fiind in uk.? Mai trebuie sa aplic la uk border agency ptr ceva sau nu. Ce acte necesare imi trebuiesc ptr a ma casatori in uk?
daca intelegeti limba engleza , cred ca tot ce va intereseaza gasiti la urmatoarea adresa oficiala.
[ link extern ]