Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Teren de sport - zgomote mari
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Teren de sport - zgomote mari

De doua luni s-a construit un teren de sport linga blocul meu, la citiva metri. La nceput au fost cuminti, mai tipau noaptea cind jucau fotbal dar acum s-au obraznicit tare de tot. De doua zile au pus muzica la maximum ca pe stadion si acum urla din microfon, la fel ca pe stadion.
Eu nu stiu ce autorizatie au ei dar sigur nu au si pentru a nu ne lasa sa mai traim in casele noastre.
Ce e de facut cu ei?
sunati la politia comunitara.