Forum Discuţii juridice Achiziţii publice mobilier clasa pregatitoare
Discuție deschisă în Achiziţii publice

mobilier clasa pregatitoare

care sunt pasi de achizitie mobilier scolar in val de 2800 lei?#-o
Trei pasi: (1) luati o masina, (2) incarcati mobilierul si (3) il duceti la scoala.
Iulian MANEA, Contabil
Cine achizitioneaza mobilierul si care este sursa banilor?

Pentru ca potate fi achizitionat de comitetul de parinti al unei clase, care doreste imbunatatirea conditiilor din sala de clasa unde copii acestora invata sau poate fi achizitionat din fondurile scolii. O alta sursa poate fi Ministerul Invatamantului. In acest caz trebuie verificat daca fondurile respective sunt aprobate pentru a fi utilizate in acest scop.

Parerea mea, Iulian:rolleyes:!