Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale RABLA 2012
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

RABLA 2012

Daca am datorii , se poate elibera certificatul de atestare fiscala de la primarie, necesar pt programul RABLA
Certificatul fiscal atesta achitarea tuturor datoriilor la bugetul local, eliberat cu datorii la cererea contribuabilului, conform legii, devine nul de drept. Nu se poate.