Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Taxe inmatriculare masina cumparata din Germania
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Taxe inmatriculare masina cumparata din Germania

Buna ziua! Poate cineva sa-mi raspunda la intrebarea mea: "Ce taxe trebuiesc achitate la inmatricularea unei masini second hand sau noi achizitionate din Germania, prima inmatriculare iunie 2012, cu capacitate cilindrica de 3000 cc. si norme euro5 ????:">:">:">. Va multumesc!!
RESTLESS, utilizator