Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... concediu medical
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

concediu medical

Cate zile de concediu medical poate acorda medicul expert de la casa de asigurari de sanatate in urma rezultatelor analizelor si a concediilor medicale puse la dispozitie de pacient?
Pana la 183 de zile
Cum se procedeaza pentru a obtine programarea la medicul expert?