Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... cetätenii sträini cumpärä terenuri
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

cetätenii sträini cumpärä terenuri

Cetätenii sträini pot cumpära terenuri si case än romänia?Fätä nici un obstacol de birocratie?
Cetatenii UE pot cumpara de la 1 ianuarie 2012 terenuri numai intravilan categoria de folosinta curti constructii, terenuri agricole nu!
~ Conținut șters la cerere ~