Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... STUDII MEDII - scoala profesionala
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

STUDII MEDII - scoala profesionala

Daca o persoana este absolventa de scoala profesionala este considerata ca are studii medii?

[Editat - va rog nu mai scrieti cu majuscule pe forum, multumesc]
Ares-3, moderator
Cursurile profesionale nu echivaleaza cu studiile scolare medii.
Ares-3, moderator
Cred ca raspunsul colegului meu @freeelis lamureste problema ridicata de Dvs.:

www.avocatnet.ro/content/for...