Forum Discuţii diverse Spune-ne cine eşti Decan de varsta?!!
Discuție deschisă în Spune-ne cine eşti

Decan de varsta?!!

Stimati colegi de forum,
Sunt un "tanar" utilizator al acestui site. M-am inscris din intamplare, cautand ajutor legat de pensie. "Avocatnet" m-a ajutat foarte mult. Multumesc tuturor pentru sfaturile date. Dar, mai sunt si "daruri": multumesc si mai mult celor care m-au aplaudat atunci cand nici nu stiam ce sunt aplauzele de aici. Din luna mai am primit deja 525 aplauze (o gramada), iar acum sunt aproape gata sa absolv "clasa a 8-a".
Sectiunea aceasta, de diverse, am descoperit-o de abia ieri, tot cu ajutorul dumneavoastra. Am intrat aici ca sa va spun si eu cine sunt: dupa cum se vede, sunt "raser", cel cu trandafirul galben (nu Margelatu). Mi-am mai zis si "eraser" - demolatorul (dar nu guvernatorul), si am adresa: eraser1941@gmail.com.
Iar acum, o intrebare, catre toti colegii, gen concurs: mai are cineva varsta de peste 70 de ani sau sunt cel mai batran?
Sanatate!
Multa sanatate, Domnule Ciobanu! Multi ani cu multe satisfactii si bucurii!
Sa auzim numai de bine, in viata si pe forum!
raser a scris:

Multa sanatate, Domnule Ciobanu! Multi ani cu multe satisfactii si bucurii!
Sa auzim numai de bine, in viata si pe forum!

Multumesc. Si eu va doresc ani cat nai multi cu sanatate si indeplinirea dorintelor.

multi ani sanatosi varstnicilor nostri de pe acest forum si suntem onorati ca ii avem si ii apreciem asa cum se cuvine.
cu stima, cassy