avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 604 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Spune-ne cine eşti Decan de varsta?!!
Discuție deschisă în Spune-ne cine eşti

Decan de varsta?!!

Stimati colegi de forum,
Sunt un "tanar" utilizator al acestui site. M-am inscris din intamplare, cautand ajutor legat de pensie. "Avocatnet" m-a ajutat foarte mult. Multumesc tuturor pentru sfaturile date. Dar, mai sunt si "daruri": multumesc si mai mult celor care m-au aplaudat atunci cand nici nu stiam ce sunt aplauzele de aici. Din luna mai am primit deja 525 aplauze (o gramada), iar acum sunt aproape gata sa absolv "clasa a 8-a".
Sectiunea aceasta, de diverse, am descoperit-o de abia ieri, tot cu ajutorul dumneavoastra. Am intrat aici ca sa va spun si eu cine sunt: dupa cum se vede, sunt "raser", cel cu trandafirul galben (nu Margelatu). Mi-am mai zis si "eraser" - demolatorul (dar nu guvernatorul), si am adresa: eraser1941@gmail.com.
Iar acum, o intrebare, catre toti colegii, gen concurs: mai are cineva varsta de peste 70 de ani sau sunt cel mai batran?
Sanatate!
Cel mai recent răspuns: cassy , utilizator 21:28, 30 August 2015
Multa sanatate, Domnule Ciobanu! Multi ani cu multe satisfactii si bucurii!
Sa auzim numai de bine, in viata si pe forum!
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
raser a scris:

Multa sanatate, Domnule Ciobanu! Multi ani cu multe satisfactii si bucurii!
Sa auzim numai de bine, in viata si pe forum!


Multumesc. Si eu va doresc ani cat nai multi cu sanatate si indeplinirea dorintelor.

1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
multi ani sanatosi varstnicilor nostri de pe acest forum si suntem onorati ca ii avem si ii apreciem asa cum se cuvine.
cu stima, cassy

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Felicitari, ''avocatnet''! raser raser Astazi ne-am vazut, ne-am cunoscut, ne-am bucurat, am discutat, am glumit si ne-am pozat! Au fost momente deosebit de frumoase! Ce bine este cand esti inclus ... (vezi toată discuția)
Oameni care aduc tineretea in suflet! ContSters167247 ContSters167247 Sunteti mult mai tanar decat credeti! [i]acest motto este dedicat[/i] Toate varstele au \"inconveniente\"... Tineretea o are pe cea a gandirii, atunci ... (vezi toată discuția)