Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... TAXA AUTO
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

TAXA AUTO

Am cumparat pe firma un auto .nou ,fabricatie 2012 ,mi s-a calculat taxa auto 250 euro,(chevrolet cruze ,cap cil 1598,benzina ).....e posibil????:stunned::((:((#-o
Intrati aici si va puteti calcula dumnevoastra taxa auto.

[ link extern ]