Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Intreprindere Familiala in Intreprindere Individuala
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Intreprindere Familiala in Intreprindere Individuala

Pot schimba o Intreprindere Familiala in Intreprindere Individuala ? Ce pasi trebuie sa urmez ?
Multumesc anticipat
Se radiaza la Oficiul registrului Comertului Intreprinderea Familiala si se infiinteaza Intreprinderea Individuala.
o inteprindere familiala are membri, acesti membri isi pot face separat inteprindere familiala.