Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general transmitere revisal
Discuție deschisă în Contabilitate în general

transmitere revisal

La transmiterea revisalului online se primeste confirmare,cum putem dovedi ca sa transmis? mersy
intrati pe "raport preluari" si acolo aveti confirmarea.
accesati ultima preluare si faceti un printscreen dupa pagina deschisa si o copiati intro noua pagina, avand posibilitatea ulterior sa o listati.