Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... concediu medical in perioada de preaviz
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

concediu medical in perioada de preaviz

ce presupune concediul medical in perioada de preaviz de 20 de zile?
presupune suspendarea perioadei de preaviz.
si daca CM depaseste perioada de preaviz ?
preavizul se va relua dupa terminarea CM, se vor efectua zilele ramase din preaviz.
ce se intampla cu decizia de concediere,concediere motivata de desf. locului de munca ?
Isi va face efectele dupa terminarea CM.