Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... articol pt divortul din culpa comuna
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

articol pt divortul din culpa comuna

Buna ziua!
Vreau sa divortez si dupa ce am avut o experienta groaznica de redactare a acestei cereri cu o Dna avocat intalnita pe holurile judecatoriei sect 3....m-am apucat sa-mi redactez singura cerea ...
Va ros puneti-mi si mie la ce articol din C.Civil se incadreaza acordarea tutelei comune?
multumesc!! cererea am refacut-o eu personal si nu imi trebuie decat art din codul civil...
daca se poate
art 397 ncc