Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Este legala realizarea acoperisului unui bloc cu ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Este legala realizarea acoperisului unui bloc cu parsoane fizice?

Va multumesc
Daca va referiti la persoane fizice autorizate da este legala constructia, dar daca va referiti la persoane fizice neautorizate nu este legala
Se poate construi in regie proprie!