Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Noul cod civil
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Noul cod civil

Certificatul fiscal este act de proprietate si atunci cand nu am decat o chitanta de mana,un Cerificat de mostenitor in care am 37% din casa si teren,un PV eliberat de CPMB/1986,nr.rol, plata la zi a impozitului pe casa si teren 1968-2012 ?
Certificatul fiscal nu este act de proprietate!