Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Acte BCF
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Acte BCF

Eu pot sa atac cu plangere o incheiere formulata de BCF care a fost comunicata numai persoanei care a cerut inscrierea? Inscrierea solicitata de persoana in cauza, Rectificare CF imi afecteaza dreptul meu de proprietate, iar eu am aflat mult mai tarziu depasind termenele prevazute de art. 50 Leg. 7/1996.
dacă Biroul de CF NU ARE vreo probă precum că dvs. ați aflat . . ., încercați simularea depunerii unei Cereri de eliberare un Extras de CF.Când îl primiți, studiați-l și treceți imediat la calea scrisă de atac