Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Nota fundamentare cheltuieli de deplasare
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Nota fundamentare cheltuieli de deplasare

Buna ziua,
Va rog sa imi spuneti ce act normativ prevede obligativitatea prezentarii, la unitatea de Trezorerie, a notei de fundamentare privind cheltuielile de deplasare, in momentul in care ridicam numerar pentru deplasari (institutii publice).

Va multumesc!
Sunt mai multe de spus, de aceea va rog sa cititi acest topic :
www.avocatnet.ro/content/for...
acel mesaj l-am citit deja . "multe de spus"... Daca stie cineva sa-mi dea un raspuns clar...Multumesc!