avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1176 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Nota fundamentare cheltuieli de deplasare
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Nota fundamentare cheltuieli de deplasare

Buna ziua,
Va rog sa imi spuneti ce act normativ prevede obligativitatea prezentarii, la unitatea de Trezorerie, a notei de fundamentare privind cheltuielile de deplasare, in momentul in care ridicam numerar pentru deplasari (institutii publice).

Va multumesc!
Cel mai recent răspuns: ContSters24143 , utilizator 15:45, 27 Septembrie 2012
Sunt mai multe de spus, de aceea va rog sa cititi acest topic :
www.avocatnet.ro/content/for...
acel mesaj l-am citit deja . "multe de spus"... Daca stie cineva sa-mi dea un raspuns clar...Multumesc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Diurna berchiu berchiu ce diurna trebuie sa primesc,,?:justcuz: eu fiind angajat la o firma privata (vezi toată discuția)
Plata cu numerar florea maria florea maria Lucrez la o institutie publica de stat si as vrea sa stiu pina la ce suma se poate face plata cu numerar din caserie pentru bunuri si servicii (bonuri ... (vezi toată discuția)
Deconturi si ordin de deplasare folette folette Va rog frumos sa imi spuneti cum se procedeaza in cazul unei deplasari a unui angajat intr-un oras din Romania. am inteles (dar nu sunt sigura) ca este necesar ... (vezi toată discuția)