Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... corectare CIP
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

corectare CIP

Datorita unei popriri uriase pe cont am incercat sa schimb un BO la un furnizor, mi s-a dat copie dupa BO nou cu mentiunea ca il inlocuieste pe cel vechi. Cu toate acestea s-au dus si-au depus BO vechi (care era la sediul central in alta localitate)si voi intra in CIP. Ce este de facut?
Cei in cauza cu BO mi-au eliberat chitante cu suma de pe BO si imi dau o declaratie cum ca este greseala lor. Pot merge la banca sa declar toate acestea pt a fi scos din CIP?