Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... cesiune creante
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

cesiune creante

dupa ce s-a deschis procedura de insolventa, o firma a incheiat un contract de cesiune creante, fara acordul admin judiciar desemnat
se poate contabiliza efectele acestui contract fara acordul a.j.?
sentinta de deschidere a proecdurii a fost publicata in Buletinul Insolventei?
prin sentinta, s-a ridicat dreptul la administrare a firmei de catre actualul administrator?