Forum Discuţii diverse Cultură generală Ultima carte citita
Discuție deschisă în Cultură generală

Ultima carte citita

Sa mai si citim ceva. cine are timp sa ne spuna ce carte a citit si ceva comentarii....:bow:

:thumbup::bow:.Sa incepem cu inceputul eu am citit 2 luni cartea (CODUL LUI ORESTE) LUMEA ESTE OGLINDA IN CARE TE PRIVESTI. comentariu: este o carte deosebita, si o recomand
iar cartea 2. tot ORESTE ( LA INCEPUT VA FI SFARSITUL) EXTREM DE INTERESANTA:bow:
SUNT INTREBARI? :foottap::thumbup::worthy:
Ares-3, moderator
www.avocatnet.ro/content/for...
Exista deja un topic deschis cu acest tip de subiect :D