Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... hotarare curte de apel
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

hotarare curte de apel

Haideti sa reformulez, dupa recurs, o hotarare irevocabila mai poate fi atacata prin recurs? eu am fost intimat in proces iar in contestatia in anulare spun ca au formulat recurs la aceasta hotarare irevocabila a curtii de apel...
O hotarare irevocabila nu mai poate fi atacata cu recurs, ci doar printr-o cale exraordinara de atac(contestatie in anulare sau revizuire)