avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 588 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor scoala
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

scoala

buna ziua!intrebarea mea e cu privire la deschidere unei scoli,pe parte de coafor,unghii tegnice ,,cosmetica,a-si dori ,,daca se poate sa stiu pasi si unde ma adresez sau sa intru pe net,ptr informare,,si daca exista fonduri pe domeniu,multumesc anticipat
Ultima modificare: Joi, 4 Octombrie 2012
Armand Ciurea, Alte profesii
Cel mai recent răspuns: Armand Ciurea , Alte profesii 10:56, 4 Octombrie 2012
Pentru organizarea acestor cursuri de coafeze etc. aveti unele informatii la adresa www.avocatnet.ro/content/for...
va multumesc:)!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Solutii legale tehnician unghii false AndraBB AndraBB Buna ziua stimati membri! Va deranjez si eu cu o intrebare.. Am diploma de calificare aprobata de ministerul muncii pt aplicarea unghiilor false-stilist ... (vezi toată discuția)
Diferente intre ong si asociatie sportiva! ContSters96325 ContSters96325 Buna ziua tuturor Am nevoie de sfatul unor persoane calificate in domeniu ptr a primi niste sfaturi si ptr a fi lamurit.Precizez ca nu am studii in domeniul ... (vezi toată discuția)
Salon frizerie cosmetica Ionelavioleta Ionelavioleta Vreau sa stiu ce demersuri trebui facute pentru deschiderea unui salon de frizerie coafura,daca sunt recunoscute cursurile in domeniu facute in afara tarii si ... (vezi toată discuția)