Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor scoala
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

scoala

buna ziua!intrebarea mea e cu privire la deschidere unei scoli,pe parte de coafor,unghii tegnice ,,cosmetica,a-si dori ,,daca se poate sa stiu pasi si unde ma adresez sau sa intru pe net,ptr informare,,si daca exista fonduri pe domeniu,multumesc anticipat
Armand Ciurea, Alte profesii
Pentru organizarea acestor cursuri de coafeze etc. aveti unele informatii la adresa www.avocatnet.ro/content/for...
va multumesc:)!