Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... finalizare partaj judiciar
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

finalizare partaj judiciar

se poate termina o succesiune de la prima infatisare daca toti sunt de acord?

Doar daca sunt toate partile prezente, actiunea este timbrata si se incheie o tranzactie.
Da, dar e dubios. Eu as astepta al doilea termen (la primul as cere termen pentru incheierea tranzactiei si la al doilea m-as prezenta cu tranzactia), pentru ca pare ca ati incercat sa scapati de niste taxe sau ati incercat sa fraudati pe cineva.
Cabinet Individual de Avocat Georgescu Dan Mihai, Avocat