Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Monitorul Oficial
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Monitorul Oficial

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu monitorul oficial nr. 143/2012, daca vreti sa ma ajutati puteti sa mi-l dati pe adresa de mail oncescu_gratiela@yahoo.com. Va multumesc frumos.:)
[ link extern ]

De aici luati fiecare act normativ in parte si il cautati separat pe google, sigur le veti gasi pe toate