Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... reorganizare judiciara
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

reorganizare judiciara

Buna ziua.
Unde pot sa verific daca o firma a fost reorganizata judiciar?
Multumesc frumos.
Puteti verifica pe site-ul tribunalului din judetul unde isi are sediul ori pe site-ul registrului comertului la sectiunea informatii - intotdeauna se inscrie mentiunea "sub incidenta legii 85/2006". Sau puteti accesa buletinul procedurilor de insolventa de pe portalul registrului comertului, unele informatii sunt gratuite.
Lucian Huzum, Consilier juridic