Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Norme de venit in Bucuresti pt PFA
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Norme de venit in Bucuresti pt PFA

Tot incerc sa gasesc valorile stabilite pentru normele de venit in Bucuresti, pentru anul 2009, dar fara succes.

Ma poate ajuta cineva?
Incercati la AFP de sector.
vedeti discutiile de aici [ link extern ] /
Intrucat normele de venit sunt unice pentru municipiul Bucuresti le veti gasi afisate la oricare dintre sediile administratiilor finantelor publice de sector.