Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... sentinta rapida
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

sentinta rapida

Va salut!In luna iulie am avut prima infatisare intr-un proces cu cineva care nu vroia sa perfecteze actele unei masini(schimbare propitar)a doua si ultima intalnire cu judecatoarea a fost in luna septembrie cand a spus ca ramane in pronuntare.Mentionez ca la ambele infatisari paratul nu s-a prezentat si nici avocat n-a avut!Intrebarea mea este cat dureaza aflarea hotararii daca am sanse sa primesc o hotarare favorabila!:O.
puteti gasi solutia data de instanta pe portalul instantelor de judecata
[ link extern ]