Forum Discuţii juridice Medierea - domeniu de aplicare şi ... Mediator - in ce situatii poate media?
Discuție deschisă în Medierea - domeniu de aplicare şi aspecte juridice

Mediator - in ce situatii poate media?

As dori sa stiu daca profesia de mediator iti da dreptul sa mediezi orice caz, sau doar cele pentru care ai studii superioare finalizate? multumesc
Ori caz, care prin lege poate fi mediat!
Multumesc