Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... ajutor incalzire
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

ajutor incalzire

Buna ziua,am o intrebarein legatura cu acest subiect,si anume daca in contractul individual de munca am salarul brut mentionat pe 168 ore,si se intampla ca in luna aceasta sa lucrez 220 de ore,iar luna urmatore 154,cu ce adeveresc venitul meu e bun contractul individual de munca,sau e nevoie de adeverinta cu venitul realizat in ultima luna?Va multumesc anticipat.
Cererile pentru acordarea ajutorului de incalzire vor fi însoţite de documente justificative cu privire la veniturile realizate de familie în luna anterioară depunerii cererii pentru ajutorul de încălzire, date legate de componenţa familiei, precum şi regimul juridic al locuinţei pentru care se solicită ajutorul.
Va multumesc.