Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... SARCINILE DE SERVICIU
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

SARCINILE DE SERVICIU

JURISTUL UNITATII ARE DATORIA DE A INTOCMI FISA POSTULUI PENTRU SEFI DE SERVICU SUBORDONATI MANAGERULUI?
MULTUMESC
Fisa postului o intocmeste fiecare director pt subordonatii lui. In aces caz cel care trebuie sa intocmeasca fisa postului pt sefii de serviciu este managerul. Juristul eventual o verifica sa fie conform regulamentului de organizare si functionare
Daca are asa ceva prevazut in fisa postului, atunci va trebuie sa le intocmeasca.