Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Caut avocat
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Caut avocat

Doresc un avocat bun pentru a castiga o actiune de partaj, recurs 2. Adresa mea de e-mail: vioadel@gmail.com.
ce inseamna avocat bun? cum il deosebiti de un avocat rau?
Probabil in perceptia doamnei/domnului un avocat bun este,cu o reputatie exemplara,experienta pe un anumit domeniu, procese castigate etc .Un avocat rau poate fi si slab din punct de vedere profesional ca si in cazul unui medic .

La asta se refere ce e asa de greu de inteles.
Alex Dedu, Mediator
Multumesc domnului Dedu86.