Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... donatie
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

donatie

pot cumpara un teren de la stat daca acesta a fost donat de proprietari in urma cu 25 de ani?
Daca terenul face parte din domeniul privat al statului si cu Hotararea Consiliului Local, al primariei sau a unitatii administrative .