Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general delaratia 010
Discuție deschisă în Contabilitate în general

delaratia 010

As dori daca se poate sa imi faca cineva o schema de modificarea a declaratiei 010. Ma intereseaza la trecerea de la venit la profit, de la salarii trimestriale la lunare, de la TVA trimestrial la lunar.
Daca nu poate nimeni macar sa mi se spuna ce articole din legi as putea citi referitoare strict la trecerile acestea.

Va multumesc anticipat!

Cristina
Da-ti-mi o adresa de mail si v-o trimit in format word completata