Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Diploma de Bacalaureat
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Diploma de Bacalaureat

Buna ziua. Am nevoie de putin ajutor din partea voastra. In anul 2007 m-am inscris la facultate si bineinteles am lasat diploma si toate actele necesare la respectiva facultate. Cu o luna inainte sa inceapa cursurile, m-am mutat in Italia din motive familiare. Facultatea nu am frecventat-o. Din pacate dupa atata timp inca nu am reusit sa ma intorc la facultatea respectiva si sa imi ridic personal diploma, iar ei nu imi raspund la mail. Stiti cumva daca as putea din Italia sa fac vre-o cerere sa imi ridic Diploma? Dat fiind faptul ca au trecut 5 ani de la inscriere stiti cumva daca e posibil ca diploma mea de Bacalaureat sa fie trimisa la minister? Va multumesc!
Va rog! Cineva ma poate ajuta? Am nevoie de putin ajutor din partea voastra. In anul 2007 m-am inscris la facultate si bineinteles am lasat diploma si toate actele necesare la respectiva facultate. Cu o luna inainte sa inceapa cursurile, m-am mutat in Italia din motive familiare. Facultatea nu am frecventat-o. Din pacate dupa atata timp inca nu am reusit sa ma intorc la facultatea respectiva si sa imi ridic personal diploma, iar ei nu imi raspund la mail. Stiti cumva daca as putea din Italia sa fac vre-o cerere sa imi ridic Diploma? Dat fiind faptul ca au trecut 5 ani de la inscriere stiti cumva daca e posibil ca diploma mea de Bacalaureat sa fie trimisa la minister? Va multumesc!