Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Cautam avocat pentru reprezentare
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Cautam avocat pentru reprezentare

Suntem o asociatie de proprietari care are trei restantieri si am dori sa deschidem actiuni in instanta, pentru recuperarea datoriilor. Intrucat nu avem pregatirea si timpul necesare acestor actiuni, dorim reprezentare printr-un avocat specializat in acest domeniu.
Asteptam propuneri prin PM.
Multumim !
Deoarece prezentul forum nu permite reclama,va ramane varianta unui studiu individual direct la instanta locala sau solicitare oficiala adresata baroului local de avocati
Mai exista varianta sa solicitati unei persoane specializate in baza documentelor justificative strict redactare actiune, care sa fie introdusa la instanta competenta in solutionare
ynocentta, utilizator
@supercurat,
Daca va completati profilul din acest forum cu datele dumneavoastra, localitatea, adresa de email..., este posibil ca cineva din zona dumneavoastra sa va ajute.
De exemplu daca as sti ca sunteti din orasul in care locuesc eu, v-as spune prin mesaj privat, numele catorva avocati care au reprezentat in instante asociatii de proprietari. Ca doar nu o sa angajati un avocat de la Baia Mare pentru a va reprezenta in Judecatoria de la Constanta.