Forum Discuţii juridice Medierea - domeniu de aplicare şi ... MEDIERE - vreau sa devin mediator
Discuție deschisă în Medierea - domeniu de aplicare şi aspecte juridice

MEDIERE - vreau sa devin mediator

Buna ziua,
Sunt absolvent de Stiinte juridice. Nu profesez in domeniu. Ma intereseaza cum as putea sa devin mediator, am auzit ca ar fi obligatoriu de la anul. Cu pregatirea mea pot sa devin , si care ar fi conditiile sa devin mediator? Multumesc pentru intelegere.

[Editat - va rog nu mai scrieti cu majuscule, Regulamentul forumului nu permite asta, multumesc]
Ares-3, moderator
Cred ca ar fi de folos sa cititi totusi legea.